Alpinizm przemysłowy

Na wszelkiego typu instalacjach, budowlach przemysłowych i użyteczności publicznej docieramy do miejsc trudno dostępnych czy zlokalizowanych na wysokości. W tych trudnych warunkach, z wykorzystaniem technik dostępu linowego, wykonujemy kompleksowe remonty, przeglądy, prace konserwacyjne i serwisowe oraz usuwamy awarie.

Zapytaj o ofertę

Czym jest alpinizm przemysłowy?

Prace na wysokości – potrzeba każdej branży

Z udziałem alpinistów przemysłowych i wykorzystaniem technik linowych, wysokich rusztowań, podnośników, dźwigów, etc. wykonujemy bardzo szeroki zakres usług niemal dla wszystkich branż na rynku. Wykonujemy prace wymagające niezwykłej precyzji, do tego w bardzo niesprzyjających warunkach. Rozwiązujemy problemy klientów na najbardziej nietypowych i wymagających konstrukcjach.

Wykorzystanie technik alpinistycznych w usługach pozwala na szybkie dotarcie do miejsc trudnodostępnych i wykonanie specjalistycznych prac na wysokościach. Do tych zadań kierujemy zespoły alpinistów przemysłowych, którzy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia oraz kwalifikacje branżowe, np.

  • IRATA,
  • SEP,
  • UDT,
  • specjalistyczne branżowe: do budowy rusztowań, pracy na morzu, spawania, pilarzy, monterów

Usługi alpinistyczne wykorzystujemy przy wielu pracach czyszczenia przemysłowego, remontach, przeglądach i pracach konserwacyjnych na wszelkiego rodzaju obiektach: w zakładach przemysłowych, takich jak rafinerie, farmy wiatrowe, elektrownie, huty, cementownie, cukrownie, stocznie, jak również w branży budowlanej, na obiektach biurowych, lotniskach czy w szpitalach. Dbamy także o konstrukcje na mostach, słupach wysokiego napięcia, silosach, a także o bezpieczeństwo ciągów komunikacyjnych w parkach i innych miejscach użyteczności publicznej.

Co zyskujesz?

Poprawę stabilności

użytkowanej instalacji

 

 

Zwiększenie bezpieczeństwa

procesów przemysłowych

Bezpieczniejsze warunki

pracy dla załogi zakładu

 

 

Bezpieczne otoczenie

wokół budynków

Oszczędności wynikające

z lepszej produktywności urządzeń i eliminacji innych zagrożeń

Co nas wyróżnia?

  • Szczegółowo zaprojektowane każde zlecenia dla klienta.
  • Znajomość specjalistycznych technologii wykorzystywanych w sektorze przemysłowym.
  • Ogromna dbałość o bezpieczeństwo pracy na wysokościach – systematyczne przeglądy środków ochrony indywidualnej oraz wszelkich stosowanych systemów asekuracyjnych.
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej