Outsourcing procesów produkcyjnych

Szukasz rozwiązań, które pomogą Ci poprawić wydajność na produkcji lub w logistyce? Zależy Ci na zwiększeniu wolumenu realizowanych procesów, ich usprawnieniu lub lepszej organizacji pracy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – outsourcing produkcji i logistyki. Usługa zapewni Twojej firmie dostęp do zewnętrznych zasobów dostawcy – wiedzy, kompetencji, pracowników i dobrych praktyk.

Zapytaj o ofertę

Czym jest outsourcing procesów
produkcyjnych?

Od kilkunastu lat pracujemy dla branży produkcyjnej i logistycznej. Zapewniamy szerokie wsparcie outsourcingowe w sprawnej realizacji procesów.

Co robimy? Przejmujemy odpowiedzialność za realizację wybranych procesów produkcyjnych, logistycznych lub ich części. Udostępniamy własne zasoby kadrowe, narzędzia i zaplecze logistyczne do wykonania usługi. Wdrażamy sprawdzone rozwiązania i nowoczesne technologie, by usprawnić zarządzanie przejętym procesem. Dotrzymujemy ustalonych parametrów jakości, terminu i ilości. Gwarantujemy ciągłość i stabilność przejętych działań. Doskonalimy kompetencje i specjalistyczną wiedzę naszych pracowników. Oszczędzamy Twój czas i finanse dzięki optymalizacji przejętych procesów oraz narzędziom lean.

Stawiamy na sprawdzony i doświadczony personel. Nadzór nad pracownikami sprawują doświadczeni liderzy, którzy czuwają nad prawidłową realizacją procesów i utrzymaniem określonych KPI. A także dbają o integrację zespołu klienta i outsourcera.

Co zyskujesz?

Zamianę kosztów

stałych na zmienne

 

Rozliczenie za faktycznie

wykonane jednostki pracy

 

Bezpieczeństwo

przekazanie części ryzyk doświadczonemu partnerowi

Optymalizację i usprawnienia

wewnątrzprocesowe w ramach usługi

 

Uwolnienie zasobów

realizujących proces do innych zadań

 

Przekazanie odpowiedzialności

za przejęty proces lub jego część

Co nas wyróżnia?

  • Dopasowujemy rozwiązania do aktualnej strategii przedsiębiorstwa
  • Wykorzystujemy najnowsze trendy i rozwiązania branżowe
  • Dbamy o rozwój załogi
  • Korzystamy z wiedzy zdobytej podczas realizacji wielu projektów
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej